Predavači i saradnici su stalan tim koji ostvaruje redovne programske sadržaje. Škola po potrebi angažuje i stručnjake u funkciji mentora, gosta - predavača, savetnika ili konsultanta (iz zemlje ili inostranstva). Spoljni saradnici - ličnosti iz obrazovnog, naučnog i kulturnog kruga čine STRUČNI SAVET ŠKOLE.

Direktor škole- prof. Nikola Tesla, dugogodišnji je prosvetni i sportski funkc.
  Ana Tesla, pomoćnik direktora
  Mr. Petar Marović, prof. ekonomske grupe predmeta
  Svetlana Mirić, prof. ekonomske grupe predmeta
  Jelica Pajić, prof. srpskog jezika i književnosti

DANI EDUKATIVNOSTI MLADIH ZA PREDUZETNIŠTVO

ŠKOLA SA SAVEZOM PRONALAZAČA SRBIJE POSLEDNJE DVE GODINE REALIZUJE PROJEKAT "DANI EDUKATIVNOSTI MLADIH ZA PREDUZETNIŠTVO I INOVACIJE" U DESETAK OPŠTINA BEOGRADA (PALILULA,ZVEZDARA,VRAČAR,SAVSKI VENAC,SURČIN...),VOJVODINE (BAČ,BAČKI PETROVAC, BAČKA PALANKA,BEOČIN,TITEL,BEČEJ),MIONICI,A POČETKOM MAJA 2018. I U VRBASU.

MANASTIR TUMANE

XVII Međunarodni sajam inovacija, kooperacija i preduzetništva

U okviru štanda Saveze pronalazača Srbije, EVROPSKA POSLOVNA ŠKOLA učestvovala je na XVII Međunarodnom sajmu inovacija, kooperacija i preduzetništva u Zrenjaninu 25.-27. avgusta 2016. godine.

VERIFIKACIJA

REŠENJA MINISTARSTVA PROSVETE BROJ 022-05-96/2004-03 od 14.3.2005.,4.8.2008., 8.8.2014., 18.7.2016.