Predavači i saradnici su stalan tim koji ostvaruje redovne programske sadržaje. Škola po potrebi angažuje i stručnjake u funkciji mentora, gosta - predavača, savetnika ili konsultanta (iz zemlje ili inostranstva). Spoljni saradnici - ličnosti iz obrazovnog, naučnog i kulturnog kruga čine STRUČNI SAVET ŠKOLE.

Direktor škole- prof. Nikola Tesla, dugogodišnji je prosvetni i sportski funkc.
  Ana Tesla, pomoćnik direktora
  Mr. Petar Marović, prof. ekonomske grupe predmeta
  Svetlana Mirić, prof. ekonomske grupe predmeta
  Jelica Pajić, prof. srpskog jezika i književnosti

PROJEKTI SA SAVEZOM PRONALAČA SRBIJE

EDUKATIVNO-SPORTSKA ŠARENICA

DANI EDUKATIVNOSTI MLADIH PREDUZETNIKA I INOVATORA

VERIFIKACIJA

REŠENJA MINISTARSTVA PROSVETE BR. 022-05-96/2004-03 od 14.3.2005.,4.8.2008., 8.8.2014., 18.7.2016. i  17.10.2018.

Protokol o saradnji Evropske poslovne škole

KLIKNITE I POGLEDAJTE U PDF FORMATU

Đaci preduzetnici osmislili "Beograd na vodi"

Beogradski osnovci danas su na takmičenju u preduzetništvu predstavili kako treba da izgleda "Beograd na vodi" i žiri je proglasio najbolje ideje ekipa iz škola "Kosta Abrašević", "France Prešern" i "Isidora Sekulić".