Predavači i saradnici su stalan tim koji ostvaruje redovne programske sadržaje. Škola po potrebi angažuje i stručnjake u funkciji mentora, gosta - predavača, savetnika ili konsultanta (iz zemlje ili inostranstva). Spoljni saradnici - ličnosti iz obrazovnog, naučnog i kulturnog kruga čine STRUČNI SAVET ŠKOLE.

Direktor škole- prof. Nikola Tesla, dugogodišnji je prosvetni i sportski funkc.
  Ana Tesla, pomoćnik direktora
  Mr. Petar Marović, prof. ekonomske grupe predmeta
  Svetlana Mirić, prof. ekonomske grupe predmeta
  Jelica Pajić, prof. srpskog jezika i književnosti

ŠKOLA ZA RODITELJE

ČETVRTAK 16-18 H

DODATNA POMOĆ RODITELJIMA U SAVLADAVANJU PROBLEMA ADOLESCENCIJE I PROBLEMA MODERNOG DOBA

POSLE DUGOGODIŠNJEG ISKUSTVA I USPEHA U RADU SA DECOM SA POSEBNIM POTREBAMA OD SEPTEMBRA 2018. FORMIRA SE POSEBNA GRUPA ZA RAD SA NJIMA!

DANI EDUKATIVNOSTI MLADIH ZA PREDUZETNIŠTVO

ŠKOLA SA SAVEZOM PRONALAZAČA SRBIJE POSLEDNJE DVE GODINE REALIZUJE PROJEKAT "DANI EDUKATIVNOSTI MLADIH ZA PREDUZETNIŠTVO I INOVACIJE" U VIŠE OPŠTINA.

MANASTIR TUMANE

VERIFIKACIJA

REŠENJA MINISTARSTVA PROSVETE BROJ 022-05-96/2004-03 od 14.3.2005.,4.8.2008., 8.8.2014., 18.7.2016.